Командне золото чемпіонату України з бочча вибороли спортсмени на Рівненщині


Спортсмени з Рівненщини вибороли командне золото на чемпіонаті України з бочча серед атлетів з ураженнями опорно-рухового апарату. Змагання відбулися 20–24 травня у Мукачеві. Про це повідомили в Рівненській обласній державній адміністрації.

У чемпіонаті взяли участь 65 спортсменів із 13 областей України. Рівненщину представляли п’ятеро вихованців регіонального центру «Інваспорт» під керівництвом тренерки Олени Гончарук.

У класі ВС1 серед жінок перемогу здобула рівнянка Марія Вітюк. Найсильнішою в Україні у цій категорії вона стала вже втретє.

Серед чоловіків у класі ВС2 чемпіоном став Володимир Ройко. Він пройшов турнірну дистанцію без поразок.

Ще одну нагороду для області здобув Максим Медведь із Городоцької громади. У класі ВС1 серед чоловіків він посів друге місце.

У командних змаганнях серед спортсменів класів ВС1/ВС2 Рівненщина виступила у складі Марії Вітюк, Володимира Ройка та Максима Медведя. Команда вперше в історії області здобула золото чемпіонату України у цьому виді програми.

Також область на змаганнях представляли Анастасія Шаблюк із Корнинської громади та Дмитро Шеруда із Здовбицької громади.

Підписуйся на нас у Telegram
Telegram chanel