Камери прикордонників на півночі Рівненщини зафіксували ведмедя


Днями, на півночі Рівненщини камери нічного бачення прикордонників зафіксували ведмедя, який блукав лісовими хащами поблизу державного рубежу. Тварина потрапила в об’єктив під час нічного моніторингу ділянки кордону.

Охоронці кордону наголошують, що важкодоступні поліські ліси та болота залишаються природним ареалом для диких звірів, які останнім часом усе частіше наближаються до контрольованих зон.

Прикордонники вкотре закликають громадян утриматися від незаконних прогулянок чи поїздок у прикордонні ліси.

Джерело: Північний кордон. Держприкордонслужба

Підписуйся на нас у Telegram
Telegram chanel