Ходив проїзною частиною дороги: у Рівному п’яний чоловік мало не спричинив ДТП

У Рівному патрульні виявили чоловіка, який у стані алкогольного сп’яніння ходив проїзною частиною дороги та виходив на смугу руху транспорту. Про це повідомили в Патрульній поліції Рівненської області.
Інцидент стався на вулиці Кулика і Гудачека.
Повідомлення про чоловіка, який, ймовірно, перебував у стані сп’яніння та рухався дорогою, патрульні отримали ввечері.
На місці інспектори виявили громадянина, який раптово виходив на проїзну частину та не переконувався у безпеці своїх дій.
Під час спілкування поліцейські помітили у нього ознаки алкогольного сп’яніння.
Чоловіку запропонували пройти медичний огляд.
За висновком лікаря, він перебував у стані алкогольного сп’яніння. Результат огляду становив 2,48 проміле.
На порушника винесли постанову за ч. 3 ст. 127 КУпАП – порушення правил дорожнього руху пішоходами, які перебувають у стані сп’яніння.