Гирьовики з Рівненщини підкорили Чемпіонат Європи в Англії


Спортсмени Рівненської області продемонстрували високі результати на міжнародній арені. З 14 по 17 травня в англійському місті Йорк проходив Чемпіонат Європи з гирьового спорту, який зібрав понад 320 найсильніших атлетів з усього континенту.

Про це повідомили у Сарненській міській раді.

У складі збірної команди України Рівненщину представляли п’ятеро спортсменів, троє з яких — вихованці Сарненської громади.

  • Іван Макаренко — виборов золоту медаль у ваговій категорії до 78 кг;
  • Оксана Рабош — здобула перемогу та принесла команді ще одне «золото» у ваговій категорії до 68 кг;
  • Ольга Макаренко — посіла почесне третє місце у категорії до 63 кг.

Окрім золотої нагороди, Оксана Рабош виконала надскладний норматив Майстра спорту України міжнародного класу (МСУМК).

Підписуйся на нас у Telegram
Telegram chanel