Гирьовик із Дубенщини став чемпіоном Європи


Національна збірна України з гирьового спорту тріумфально виступила на Чемпіонаті Європи, що завершився в англійському місті Йорк. Українські атлети зуміли вибороти перше загальнокомандне місце серед представників 22 країн-учасниць. Спортсмен із Дубенського району завоював золоту медаль.

Про це повідомив очільник Дубенської районнної державної адміністрації Всеволод Пекарський.

Один із найкращих результатів у складі збірної продемонстрував представник Вербської громади Дубенського району Андрій Грицак. Спортсмен виступав у ваговій категорії до 85 кг і виборов перше місце у дисципліні «ривок із довільною зміною рук».

Завдяки силі та витривалості нашого земляка на міжнародній арені у Великій Британії піднявся синьо-жовтий прапор та пролунав Гімн України.

Підписуйся на нас у Telegram
Telegram chanel