Гроші можуть згоріти: кошти «Національного кешбеку» треба використати до кінця червня


Фото ілюстративне

Українцям, які беруть участь у програмі «Національний кешбек», необхідно встигнути витратити накопичені кошти до 30 червня. Усі невикористані станом на кінець цього дня заощадження повернуться до державного бюджету.

Про це повідомили в Міністерстві економіки України.

У відомстві уточнили графік виплат та використання коштів на найближчі місяці:

  • Наприкінці травня українці отримають кешбек за покупки, здійснені у квітні. Ці гроші також потрібно буде встигнути витратити до 30 червня.
  • Кешбек за покупки у травні надійде на картки вже у липні.

З 1 липня програма продовжить працювати у звичному режимі. Нарахування за придбання українських товарів відбуватимуться як завжди, а виплати здійснюватимуться після 20 числа наступного місяця за попередній.

На що можна витратити накопичені кошти?

Отримані в межах програми фінанси не можна перевести в готівку, проте їх можна спрямувати на безготівкову оплату багатьох послуг та товарів:

  • оплату комунальних послуг;
  • розрахунок за поштові послуги;
  • придбання продуктів, ліків та медичних виробів українського виробництва;
  • купівлю книжок та іншої друкованої продукції;
  • благодійні внески, зокрема донати на підтримку Збройних Сил України.
Повʼязані теми:
Підписуйся на нас у Telegram
Telegram chanel