Гроші можуть згоріти: кошти «Національного кешбеку» треба використати до кінця червня

Українцям, які беруть участь у програмі «Національний кешбек», необхідно встигнути витратити накопичені кошти до 30 червня. Усі невикористані станом на кінець цього дня заощадження повернуться до державного бюджету.
Про це повідомили в Міністерстві економіки України.
У відомстві уточнили графік виплат та використання коштів на найближчі місяці:
- Наприкінці травня українці отримають кешбек за покупки, здійснені у квітні. Ці гроші також потрібно буде встигнути витратити до 30 червня.
- Кешбек за покупки у травні надійде на картки вже у липні.
З 1 липня програма продовжить працювати у звичному режимі. Нарахування за придбання українських товарів відбуватимуться як завжди, а виплати здійснюватимуться після 20 числа наступного місяця за попередній.
На що можна витратити накопичені кошти?
Отримані в межах програми фінанси не можна перевести в готівку, проте їх можна спрямувати на безготівкову оплату багатьох послуг та товарів:
- оплату комунальних послуг;
- розрахунок за поштові послуги;
- придбання продуктів, ліків та медичних виробів українського виробництва;
- купівлю книжок та іншої друкованої продукції;
- благодійні внески, зокрема донати на підтримку Збройних Сил України.