Громади Сарненщини отримали дві «швидкі» від німецьких партнерів

Громади Сарненського району, що на Рівненщині, отримали черговий транш допомоги від німецьких партнерів. Це – дві укомплектовані машини швидкої допомоги. Вони відтепер працюватимуть у Старосільській та Дубровицькій громадах.
Про це інформує Сарненська райдержадміністрація.
Як зазначили в РВА, нові автівки дозволять медикам швидше добиратися до пацієнтів у віддалених населених пунктах та надавати допомогу безпосередньо в дорозі.
Передача спецтранспорту стала можливою завдяки налагодженій комунікації між Сарненською РДА та німецькими партнерами — Почесним консулом України у Кьольні Ліндою Май та благодійним фондом Blau-Gelbes Kreuz e.V.
За два роки співпраці Сарненський район отримав від цих партнерів уже п’ять одиниць спецтехніки, обладнання та гуманітарні вантажі.