Громада з Рівненщини представила автентичну поліську страву

Вчора, 13 травня, Володимирецька громада представила поліську страву “ланцепупики з білими грибами та шкварками” під час науково‑дослідницької конференції, присвяченої гастрономічній спадщині Рівненщини. Про це повідомив інспектор управління соціально‑культурної сфери Володимирецької громади Олег Босик.
В цьому році відбулася четверта науково-дослідницька онлайн-конференція з питань охорони та збереження нематеріальної культурної спадщини (НКС).
“Науковці, культурні діячі та краєзнавці зосередили увагу на «смачних» традиціях, які є невід’ємною частиною нашого культурного коду,” -йдеться у повідомленні.


Під час заходу дослідник Олег Босик наголосив, що саме такі локальні страви сьогодні формують національну ідентичність.
“За статистикою 70% українців досі віддають перевагу домашній традиційній кухні,” – пишуть у повідомленні.