Фотопастки біля сміттєзвалищ встановлять у громаді на Рівненщині

У Рокитнівській громаді почали очищати стихійні сміттєзвалища поблизу сіл Масевичі та Буда. Про це повідомив Рокитнівський селищний голова Григорій Таргонський.
Перед цим локації оглянули представники селищної ради, старостинського округу, профільних відділів та КУ «Благоустрій». На місці визначили першочергові кроки для ліквідації сміття та запобігання появі нових звалищ.
Нині на території працює спецтехніка, яка прибирає накопичені відходи.
Після очищення на локаціях встановлять попереджувальні таблички про заборону викидання сміття. Також у громаді планують облаштувати фотопастки, щоб фіксувати порушників і притягувати їх до адміністративної відповідальності.
Жителів сіл Масевичі, Рокитне та селища Рокитне також планують охопити послугою з вивезення побутових відходів у межах публічного договору.