До двох років за ґратами: жителя Рівненщини судитимуть за знущання з дружини

На Рівненщині правоохоронці завершили розслідування справи про домашнє насильство. 27-річний житель села Кухітська Воля, який ігнорував попередні штрафи та продовжував тероризувати дружину, тепер постане перед судом.
Про це сьогодні, 9 травня, повідомили у поліції Рівненщини.
Слідство встановило, що конфлікти у родині мали систематичний характер. Упродовж тривалого часу чоловік чинив психологічний тиск на свою 26-річну дружину. Ще влітку минулого року за образи на адресу жінки чоловіка притягували до адміністративної відповідальності, проте це не зупинило агресора.
Ситуація загострилася у березні цього року. Під час чергової сварки зловмисник перейшов від слів до діла: він не лише нецензурно облаяв потерпілу, а й ударив її кулаком в обличчя. Медики діагностували у жінки легкі тілесні ушкодження.
Наразі слідчі поліції завершили досудове розслідування. Матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом скеровали до суду.
За скоєне чоловіку загрожує до двох років позбавлення волі.