До «Артеку» поїхала ще одна група дітей з Рівненщини
Поділитись:

Фото: Олександр Коваль
Ще одна група школярів з Рівненщини вирушила на оздоровлення до «Артеку». Це вже четвертий заїзд з початку року. Про це повідомив голова Рівненської ОДА Олександр Коваль.
До групи увійшли 20 дітей пільгових категорій. Їхній відпочинок оплачує держава. Рівненська ОДА формує групи та організовує доїзд дітей до закладу оздоровлення.
Подати заяву на оздоровлення можна у підрозділах соціального захисту в територіальних громадах. Під час попередніх двох заїздів до «Артеку» вже оздоровили 28 дітей з Рівненщини.