Для рівненських Захисників відкрили реєстрацію на Всеукраїнську лігу з кіберспорту

Ветеранів і військових із Рівненщини запрошують до участі у Всеукраїнській лізі з кіберспорту, яку організовує ГО «Кіберліга Захисників».
Як повідомили у Рівненській обласній державній адміністрації, у сезоні 2026 року учасники зможуть позмагатися у кількох популярних кіберспортивних дисциплінах – CS2, Dota 2, PUBG Mobile та FIFA.
Турнір об’єднає ветеранів, військовослужбовців і Захисників з різних регіонів України.
Організатори зазначають, що учасники матимуть можливість не лише взяти участь у змаганнях, а й стати частиною ветеранської кіберспортивної спільноти.
Йдеться про нові можливості для комунікації, командної взаємодії та самореалізації після служби.
Реєстрація на перший етап турніру вже стартувала і триватиме до 10 червня 2026 року.
Зареєструватися можна за посиланням:
https://cyberveterangames.com.ua/
Початок змагань запланували на 15 червня.
Орієнтовно сезон триватиме близько двох місяців – залежно від кількості зареєстрованих команд та учасників.