Ексначальника Рівненського обласного ТЦК судитимуть через закупівлю пікапів

Працівники ДБР завершили досудове розслідування щодо колишнього керівника Рівненського обласного ТЦК та СП. Це вже третє провадження щодо цього посадовця.
Про це повідомили у пресслужці Державного бюро розслідувань.
Слідство встановило, що у 2023 році за кошти бюджету для потреб центру закупили 16 пікапів на суму понад 14 млн гривень. Під час підписання документів посадовець не перевірив склад ціни. До вартості автомобілів включили витрати на податки, зарплати та транспортування. У результаті держава переплатила майже 900 тисяч гривень. Сума збитків становить близько 1 млн гривень.
Колишнього керівника обвинувачують за частиною 4 статті 425 Кримінального кодексу України (недбале ставлення до служби, що спричинило наслідки в умовах стану).
Санкція статті передбачає від 5 до 8 років позбавлення волі.

За рішенням суду майно та рахунки обвинуваченого арештовали для забезпечення відшкодування збитків.
Раніше до суду передали матеріали за фактами побиття підлеглого, декларування інформації, яка не відповідає дійсності, а також за перешкоджання діяльності ЗСУ.