Археолог відкрив княжу історію Рівненщини: йому присвятили виставку


26 травня у Рівненському обласному краєзнавчому музеї відкрили виставку присвячену пам’яті археолога, дослідника історії Погориння доби Київської Русі та литовсько-польського періоду Богдану Прищепі. Про це йдеться у повідомлені музею.

Завідувачка відділу давньої історії та середніх віків музею Віта Вертелецька, розповіла про спільну роботу з Богданом Прищепою.

“Чимало унікальних артефактів, знайдених під час розкопок ученого, нині представлені у постійній експозиції музею.”

Вона провела екскурс експозицією.

Під час заходу виступила і дружина археолога – докторка історичних наук Олена Прищепа. Вона розповіла про життєвий шлях свого чоловіка та подякувала колективу музею за виставку в його пам’ять.

До вшанування долучилися археологи, історики, етнографи, краєзнавці, учні та колеги Богдана Прищепи.

“Виставка стала першим етапом вшанування пам’яті вченого. Наступним продовженням цієї роботи стане Всеукраїнська науково-практична конференція «Історичні студії пам’яті професора Богдана Прищепи,” – йдеться у повідомленні.

Підписуйся на нас у Telegram
Telegram chanel