Майже 700 дітей народилося у квітні на Рівненщині


У квітні на Рівненщині народилося 648 дітей. Про це повідомив заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.

Найбільше немовлят зареєстрували у Рівненському районі — там упродовж місяця народилося 205 малюків.

“За кожною цифрою — щасливі батьки, перші обійми та нові історії, які починаються саме на Рівненщині. Нехай усі діти зростають під мирним небом, у любові та безпеці”, – зазначив Сергій Подолін.

Підписуйся на нас у Telegram
Telegram chanel