Понад 53 тисячі школярів Рівненщини отримують безкоштовне харчування


Світлина у вільному доступі

53,5 тисячі учнів 1–4 класів забезпечені безоплатним гарячим харчуванням за кошти держави. Майже половину страв готують у школах. Про це повідомив перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.

Уряд оновив правила фінансування шкільного харчування.

“Вже з 1 квітня 2026 року громади поступово переходитимуть на нову модель використання державної субвенції для кейтерингу та аутсорсингу,” – йдеться у повідомленні Сергія Подоліна.

Уряд скасував обов’язкове співфінансування у форматі 70/30. Тепер громади самостійно визначатимуть модель організації харчування залежно від своїх потреб, пише чиновник.

Сьогодні 53,5 тисячі учнів 1–4 класів забезпечені безоплатним гарячим харчуванням за кошти держави.

Що вже маємо:

у 48% шкіл страви готують безпосередньо в закладах;

у 40% працює модель аутсорсингу;

12% закладів організовують харчування через кейтеринг.

У 93% закладів загальної середньої освіти вже впровадили систему НАССР для контролю якості та безпечності харчових продуктів, йдеться у повідомленні.

Підписуйся на нас у Telegram
Telegram chanel