26 тисяч випускників за 20 років: Рівненська МАН завершила ювілейний навчальний рік


Сьогодні, 21 травня, Рівненська Мала академія наук учнівської молоді завершила свій ювілейний 20-й навчальний рік. Про це повідомляє Рівненська обласна державна адміністрація.

Підсумкова сесія осередку інновацій та наукових відкриттів об’єднала понад 300 старшокласників з усіх куточків області. Вихованцям закладу вручили грамоти та подяки. Сьогодні в академії навчається майже 1,5 тисячі учнів, які займаються експериментальною та конструкторською діяльністю.

Загалом за два десятиліття роботи через цей простір пройшли майже 26 тисяч дітей Рівненщини, для багатьох з яких МАН стала стартом у доросле наукове та професійне життя.

Підписуйся на нас у Telegram
Telegram chanel