На водоймах Рівненщини загинуло вісім людей, серед них троє дітей

Від початку 2026 року на водоймах Рівненської області загинули вісім людей, з них троє дітей. Про це під час брифінгу в Рівненській ОДА на тему «Безпечне літо на Рівненщині» розповів заступник начальника ГУ ДСНС України у Рівненській області Олег Панюк.
За його словами, з настанням літніх канікул ризик нещасних випадків серед дітей зростає, адже вони більше часу проводять без нагляду дорослих.
«Спочатку поточного року вже вісім людей загинуло на водоймах нашої області, з них троє дітей», – зазначив він.
Окремо рятувальник нагадав про трагедію, що сталася 5 квітня на річці Горинь поблизу села Колки Дубровицької громади, де втопилися двоє малолітніх братів.
У ДСНС наголошують, що головне правило безпеки – не залишати дітей без нагляду під час відпочинку біля води та пояснювати їм правила поведінки.
Безпечними є лише 14 місць для купання
За словами Олега Панюка, наразі в області офіційно визначено лише 14 місць для відпочинку на водоймах.
Усі інші місця залишаються не облаштованими для купання, а стан їхнього дна та безпечність не перевірялися. Тому батькам радять контролювати, де саме відпочивають їхні діти, та по можливості перебувати поруч із ними.