На водоймах Рівненщини загинуло вісім людей, серед них троє дітей


Від початку року на водоймах Рівненщини загинули вже вісім людей, серед яких троє дітей. Саме безпека під час відпочинку біля води стала головною темою брифінгу в Рівненській ОДА, присвяченого безпечному літу для дітей.
Фото ілюстративне з відкритих джерел

Від початку 2026 року на водоймах Рівненської області загинули вісім людей, з них троє дітей. Про це під час брифінгу в Рівненській ОДА на тему «Безпечне літо на Рівненщині» розповів заступник начальника ГУ ДСНС України у Рівненській області Олег Панюк.

За його словами, з настанням літніх канікул ризик нещасних випадків серед дітей зростає, адже вони більше часу проводять без нагляду дорослих.

«Спочатку поточного року вже вісім людей загинуло на водоймах нашої області, з них троє дітей», – зазначив він.

Окремо рятувальник нагадав про трагедію, що сталася 5 квітня на річці Горинь поблизу села Колки Дубровицької громади, де втопилися двоє малолітніх братів.

У ДСНС наголошують, що головне правило безпеки – не залишати дітей без нагляду під час відпочинку біля води та пояснювати їм правила поведінки.

Безпечними є лише 14 місць для купання

За словами Олега Панюка, наразі в області офіційно визначено лише 14 місць для відпочинку на водоймах.

Усі інші місця залишаються не облаштованими для купання, а стан їхнього дна та безпечність не перевірялися. Тому батькам радять контролювати, де саме відпочивають їхні діти, та по можливості перебувати поруч із ними.

Підписуйся на нас у Telegram
Telegram chanel