У Центр надання соціальних послуг на півночі Рівненщини привезли медобландання з Фінляндії

Кілька днів тому у Центр надання соціальних послуг, що в селі Висоцьк на Сарненщині, доставили медобладнання з Фінляндії. Воно покращить умови перебування людей похилого віку, повідомляє Висоцька громада.

У Центр передали дев’ять багатофункціональних ліжок, одну медичну кушетку та інше медичне обладнання. За словами керівниці закладу Наталії Юдко, нове оснащення суттєво покращить умови для підопічних — більшість з них маломобільні або лежачі. Нові ліжка мають функцію регулювання висоти, зручні ручки для опори, що спрощує догляд і полегшує повсякденні процедури.

“Вони мають спеціальні ручки, зручну висоту, допомагають самим мешканцям та працівникам, ”— зазначила в.о. директорки Центру надання соціальних послуг Наталія Юдко.
Ліжка, що потрапили у Висоцьк, – це обладнання, яке привезли з Фінляндії на Рівненщину приблизно місяць тому. Про це домовлялися благодійні фінські товариства та фонди, а доставлення оплатив український бізнес, розповіла для Полісся-News голова Благодійного фонду “Руєвит-Україна” Ірина Шаульська.

16 квітня частину цього обладнання — багатофункціональні ліжка, монітори, кисневі зволожувачі та медичні розхідники — передали лікарням у Гощі, Тучині, Дубровиці та Зарічному.

Цього разу допомогу отримав соціальний заклад, де проживають люди похилого віку.
“У будинках для літніх людей важливо мати якісне обладнання. Європейське оснащення допоможе покращити умови проживання мешканців і зробить догляд зручнішим для медичних працівників”, — зазначив керівник ГО “Потенціал Полісся” та співвласник групи компаній “Амбер Гальбин” Олег Богельський.
Саме ГО “Потенціал Полісся” та “Амбер Гальбин” оплатили транспортування обладнання до України та забезпечують її доставку у різні медичні заклади нині.

Висоцька громада у повідомленні подякувала фінським фондам Pohjois-Pohjanmaan Ukrainalaisten Yhdistys, Українському товариству Північної Остроботнії та Благодійному фонду “Руєвит-Україна” (Ірина Шаульська) — за організацію привезення обладнання.
“А співорганізару групи компаній “Амбер Гальбін” та керівнику ГО “Потенціал Полісся” Олегу Богельському дякуємо за фінансову допомогу з доставкою в Україну та розвезенням по країні обладнання, зокрема до нашої громади. Також Андрію Шевченко з ГО “Потенціал Полісся” — за координацію транспортування.”