Всеукраїнський фінал змагань із міні-гандболу прийняло Рівне
Поділитись:

В області стартував фінальний етап змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з міні-гандболу, у якому беруть участь учні та учениці 5–6 класів. Про це учора повідомив перший застпуник голови Рівненської ОВА Сергій Подолін.
18 найсильніших команд з усіх куточків країни приїхали до Рівного виборювати перемогу. Це майже 200 юних спортсменів, які пройшли шлях від локальних шкільних стартів до головного всеукраїнського фіналу, йдеться у повідомленні.
“Попереду на учасників чекають кілька днів напруженої та видовищної боротьби, яскравих матчів, радості великих перемог і перших серйозних спортивних досягнень”.