На Рівненщині 48 поліцейських закінчили академію

Шестимісячну підготовку у Рівненській академії патрульної поліції завершили 48 поліцейських. Вони відзначили випуск купівлею дрона для колег, які виконують бойові завдання.
Про це інформує відділ комунікації поліції Рівненщини.
Урочистий захід з нагоди закінчення навчання у Рівненській академії патрульної поліції відбувся учора, 8 травня.

Особливим моментом випуску став жест солідарності від поліцейських із Кіровоградщини. Випускники одноголосно вирішили спрямувати кошти на придбання FPV-дрона для бійців стрілецького батальйону поліції ГУНП в Рівненській області.
Як зазначають самі випускники, такий подарунок є символом професійної єдності. Кожен із них розуміє, що поки вони забезпечуватимуть правопорядок у тилу, їхні колеги на передовій потребують сучасних засобів для боротьби з ворогом.
Дрон найближчим часом відправиться на фронт, щоб допомагати бійцям стрілецького батальйону ефективніше виконувати бойові завдання.
