На Рівненщині судитимуть організатора нелегального трафіку чоловіків


Правоохоронці Рівненщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо 22-річного організатора схеми для втікачів від мобілізації. Чоловіка, який керував процесом дистанційно, вдалося повернути в Україну завдяки процедурі екстрадиції.

Про це повідомляють пресслужби Управління СБУ та ГУ Нацполіції в Рівненській області.

Слідство встановило, що уродженець Сарненського району, перебуваючи за межами України, налагодив канал нелегального переправлення військовозобов’язаних чоловіків через державний кордон в обхід офіційних пунктів пропуску.

Ще у вересні 2024 року силовики затримали «на гарячому» чотирьох його спільників, які намагалися таємно вивезти трьох клієнтів. За свої послуги зловмисники брали чималу суму — 9 000 доларів США з кожної особи. Учасники схеми прокладали маршрути повз блокпости, перевозили «ухилянтів» через прикордонні села та детально інструктували їх щодо дій за кордоном.

У березні 2026 року організатора незаконного бізнесу екстрадували в Україну та оголосили йому про підозру.

Наразі за процесуального керівництва Рівненської обласної прокуратури справу передано до суду. За вчинене фігуранту загрожує від 7 до 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Повʼязані теми:
Підписуйся на нас у Telegram
Telegram chanel