18 людей евакуювали із зони бойових дій на Рівненщину
Поділитись:

До Рівненської області евакуаційним потягом прибули 18 людей, які через війну були змушені залишити свої домівки. Про це повідомили у Представництві Уповноваженого Верховної Ради з прав людини в Рівненській області.
Загалом до області прибули 18 людей.



Серед них – троє маломобільних осіб, які потребують додаткового супроводу та допомоги.
Переселенців планують розмістити у трьох громадах області:
– Гощанська громада прийме 8 людей;
– Здолбунівська громада – ще 8;
– Корецька громада – 4 людей.


