18 людей евакуювали із зони бойових дій на Рівненщину


На Рівненщину прибув черговий евакуаційний потяг із людьми, які рятуються від війни.

До Рівненської області евакуаційним потягом прибули 18 людей, які через війну були змушені залишити свої домівки. Про це повідомили у Представництві Уповноваженого Верховної Ради з прав людини в Рівненській області.

Загалом до області прибули 18 людей.

Серед них – троє маломобільних осіб, які потребують додаткового супроводу та допомоги.

Переселенців планують розмістити у трьох громадах області:

– Гощанська громада прийме 8 людей;
– Здолбунівська громада – ще 8;
– Корецька громада – 4 людей.

Підписуйся на нас у Telegram
Telegram chanel