15-річний мотоцикліст врізався у будинок на Рівненщині: двоє підлітків у лікарні


На Рівненщині двоє підлітків потрапили до лікарні після ДТП.

У селі Рудка Вараського району сталася дорожньо-транспортна пригода за участю неповнолітніх. Внаслідок аварії до лікарень госпіталізували 15-річного водія мотоцикла та його пасажирку.

Про це повідомили в Поліції Рівненської області.

Автопригода сталася 1 червня близько 23:20 на вулиці Шкільній.

За попередніми даними слідства, 15-річний житель села Більська Воля, керуючи мотоциклом «Loncin», не вибрав безпечної швидкості, не впорався з керуванням та врізався у житловий будинок.

Обоє підлітків отримали тяжкі травми

Унаслідок ДТП водій отримав відкриту черепно-мозкову травму, перелом кісток черепа та забій головного мозку.

У 15-річної пасажирки медики діагностували травму живота, пневмоторакс та переломи.

У поліції зазначили, що мотоцикл не був зареєстрований у встановленому законом порядку, а хлопець не мав посвідчення водія відповідної категорії.

Крім того, під час поїздки ні водій, ні пасажирка не користувалися мотошоломами.

За фактом ДТП слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України. Правоохоронці встановлюють усі обставини аварії.

Повʼязані теми:
Підписуйся на нас у Telegram
Telegram chanel